PLATFORMUMUZ HAKKINDA

Biz ingilizce ve Türkçe konuşan uluslar arası profosyonel online Tatil Evleri Kiralama ve İlan Platformuyuz.

Platformumuz üzerinden Tatil Evlerini tatil amaçlı kiraya veren gayrimenkul sahiplerini ve tatil amaçlı Tatil Evi kiralamak isteyen kiracıları bir araya getiriyoruz.

Profesyonel reklamcılık ve pazarlama becerilerimizle, mülkünüzün tüm dünyada reklamını yapıyor ve pazarlıyoruz.

Seyahatçilerin tatil amaçlı kiralık konaklama yerleri bulmalarına ve rezerve etmelerine yardımcı oluyoruz.

Gayrimenkul sahiplerinin Tatil Evlerini Platformumuz üzerinden bütün dünyada reklamını ve tanıtımını yaparak Tatil Evleri için rezervasyon almalarını sağlıyoruz.

Ancak, biz bir seyahat acentesi veya bir emlak firması değiliz ve seyahat agentalığı  hizmetlerni  veya birebir konaklama kizmetlerini sunmuyoruz, platformumuz üzerinde listelenmiş olan gayrimenkullerin sahibide değiliz. Fakat gayrimenkul sahiplerine Evlerini listelerken ve  seyahatcilere bir Tatil Evini rezervasyon yaparlarken bize  ihtiyaç  duyduklarında destek hattımız üzerinden 7/24 destek vermekteyiz.

Bir Tatil Evi için sorgulama yaptığınızda veya Rezervasyon talebi gönderdiğinizde , rezervasyon şartları, iade ve  iptal politikası dahil olmak üzere direkt olarak gayrimenkul sahibi ile  muhattap olursunuz veya olacaksınız.

Unutmayınız biz sadece hem gayrimenkul sahiplerini hemde seyahatçileri güvence altına alan Tatil Evleri Kiralama Ve İlan Platformuyuz. Bir yer kiralamak istediğinizde o yeri bizden değil direkt olarak gayrimenkul sahibinden veya yöneticisinden kiralarsınız.

Platformumuz hem Mülk sahipleri/Mülk yöneticileri hem de Kiracılar için profesyonel web siteleri sunmaktadır.

Platform web sitelerimiz;

www.rentersplatform.com

www.seasideholidayrentals.com    

www.holidayhomes-booking.com   

www.sahibindenkiralikvilla.com   (in Turkish)

www.villarezervasyonu.com    (in Turkish)

www.direktsahibinden.com   (in Turkish)

Platform web sitelerimiz şunları sunar:

Tatil Evi ekleme (eklemek kolay)

Dil seçenekleri (İngilizce ve Türkçe olmak üzere 2 dil sunuyoruz)

Türkçe ve İngilizce dilinde reklam. ( İlanınızı İngilizceden Türkçeye veya Türkçeden İngilizceye çeviriyoruz ve tatil Evinizi listeleme işlerini ücretsiz yapıyoruz ve Tatil Evinizi hem Türkçe hem de İngilizce olarak reklamını yapıyoruz.)

Tatil Evinize ait fotoğraf ekleme modülü.

Standart ve mevsimsel üçret ücret ekleme seçeneği. (yardım sayfamıza bakın)

Renters Platform profosyonel bir şekilde dizayn edilmiş bir müsaitlik takvimi modülü sunmaktadır. (Yerinizin  müsaitlik durumunu gösteren takvimi kolayca yönetebilirsiniz, eğer mülkünüzü diğer Tatil Evi  kiralama yapan web sitelerinde de listelediyseniz, takvimi çok kolay bir şekilde diğer platformlarla entegre edebilir! içe ve dışa aktar modülü ile Tatil Evinizin müsaitlik durumunu tek bir platformda yönetebilirsiniz)

Kendi rezervasyon şartlarınızı ve koşullarınızı oluşturabilirsiniz. (Renters platform standart rezervasyon hüküm ve koşullarına sahip olduğu için bu isteğe bağlıdır)

Tatil evinizin adresini ve konumunu gösteren modül ve Google konum haritası.

Rezervasyon sorgularının veya rezervasyon taleplerinin alınması. (Tüm sorgular veya talepler, kayıt oluştururken kullandığınız e-posta adresine gelir, böylece sistemimiz aracılığıyla aldığınız herhangi bir sorgu veya rezervasyon talepleri ile doğrudan ilgilenirsiniz. Seyahatciler, sistemimiz aracılığıyla herhangi bir soru veya rezervasyon talebi için direkt sizinle ileteşime geçer.(İhtiyacınız olursa 7/24 ücretsiz çeviri hizmetleri sunulmaktadır.)

Tatil Evinizi herhangi bir web sitemizde listelediğinizde, Tatil Eviniz otomatik olarak tüm web sitelerimizde listelenir.

Tel: +90252382 0461 (7/24)

Renters Platform (RentersPlatform.com). İlan ekleme şartları ve koşulları hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen BİZE ULAŞIN